שם פרטי:

שם משפחה:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

פנייתך התקבלה בהצלחה, נציג מטעמינו יצור איתך קשר בהקדם, תודה !
פנייתך התקבלה בהצלחה, נציג מטעמינו יצור איתך קשר בהקדם, תודה !

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

פרטי:

משפחה:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

פנייתך התקבלה בהצלחה, נציג מטעמינו יצור איתך קשר בהקדם, תודה !

סטודנטים מספרים

דף הבית >> תואר ראשון במשפטים >> סטודנטים מספרים

סטודנטים מספרים - תואר ראשון במשפטים

ליטל סגל, סטודנטית למשפטים

 

ליטל סגל, סטודנטית למשפטים

"על המרכז האקדמי כרמל שמעתי מקרוב משפחה והחלטתי לבוא לפגישת יעוץ. הסתובבתי לאחר מכן בבניין וכמה שזה נשמע פתטי, איך שנכנסתי הרגשתי שכאן אני צריכה ללמוד. מאז ומתמיד רדפתי צדק בכל עשייה חברתית שבה הייתי שותפה: תנועות נוער, מועצת תלמידים ועוד, לכן ידעתי שלימודי משפטים זה מה שמתאים לי ללמוד."

"שמחתי לגלות שבמרכז יש סגל מרצים מכובד, בעל ידע וניסיון עשיר. מתכונת הלימודים מאוד נוחה ומאפשר לי לשלב עבודה ולימודים. האווירה בלימודים טובה ואני נהנית ממנה ומקווה שזה ימשיך ככה."

לירן כהן, סטודנט למשפטים

לירן כהן, סטודנט למשפטים

"תמיד ידעתי שאני רוצה להיות עורך דין וכשהחלטתי שהגיע הזמן ללמוד משפטים והתחלתי לחפש מוסד אקדמי ללמוד בו- הגעתי למרכז אקדמי כרמל.

את ההחלטה ללמוד במרכז זה קיבלתי לאחר התייעצות עם אנשי מקצוע מתחום המשפט, שיחד איתי בדקו את המקום ואת הסגל האקדמי והמליצו לי ללכת ללמוד שם.

אני מאוד מתרשם  מהמרכז אקדמי כרמל ומשיתוף הפעולה בין כל הגורמים בקמפוס אשר תורם להצלחה של המקום.

גיל חלי, סטודנט למשפטים

גיל חלי, סטודנט למשפטים

מדוע החלטת ללמוד במרכז האקדמי כרמל?
"היה לי חשוב ללמוד במכללה ברמה גבוהה אבל שתהיה קרובה לאזור מגורי, קרובה למשפחה ולחברים. לכן בחרתי במרכז האקדמי כרמל, התרשמתי מאוד מסגל המרצים ומתוכנית הלימודים, ראיתי שמדובר במכללה איכותית והעובדה שלא הייתי צריך לעבור למרכז היתה בונוס מבחינתי."

מדוע החלטת ללמוד משפטים?
"רציתי ללמוד מקצוע שכולל עבודה עם אנשים ולכן ההתלבטות שלי הייתה בין לימודי פסיכולוגיה למשפטים. החלטתי בסופו של דבר ללמוד משפטים כיוון שמדובר על לימודים שמעניקים לך מקצוע ותעודה איכותיים. נכון שבסופו של דבר מה שקובע הוא עד כמה טוב תהיה, אבל אני רואה את עצמי בעתיד כעורך דין טוב ומצליח."

מה דעתך על המרצים במרכז האקדמי כרמל?
"אני מאוד מרוצה מהמרצים בכרמל, אני חושב שהמרצים שפגשתי עד כה יודעים להעביר את החומר בדרך מעניינת, גורמים לי לרצות להגיע ללימודים, להתעניין ולהתעמק בחומר."

חן גואטה, סטודנטית למשפטים

חן גואטה, סטודנטית למשפטים

מדוע החלטת ללמוד במרכז האקדמי כרמל?
"ההחלטה ללמוד בכרמל לא היתה פשוטה בהתחשב בעובדה שאני גרה במרכז, אך כל היתרונות שבתוכנית הלימוד כמו למשל היכולת לשלב עבודה ולימודים הקלו עלי את הבחירה. מעבר לכך, הרעיון של ללמוד רחוק ממקום מגורי סיקרן אותי ונתן לי את האפשרות להכיר אנשים חדשים שאינם נמצאים בסביבה שקרובה אלי. בנוסף לכך, התרשמתי מאוד מהמרצים במרכז כרמל שמגיעים מהתחום אותו הם מלמדים ומלמדים לא רק תיאוריות אלא גם פרקטיקה."

מה לדעתך חשוב שכל מועמד ללימודים ידע?
"לדעתי חשוב שכל מועמד ללימודים ידע שתוכנית הלימודים לא קלה ודורשת מאמץ והשקעה רבה. כמו כן, חשוב לדעתי לבחון את אופציות המימון ולדאוג כי התוכנית תאפשר לשלב לימודים ועבודה ובכך להקל על מימון התואר."

האם עברתי איזושהי חוויה מעניינת או משמעותית במהלך הלימודים?
"במהלך הלימודים למדתי קורסים שתרמו לי באופן אישי וגרמו לי לראות דברים בצורה שונה. בנוסף, הכרתי אנשים חדשים ויצרתי חברויות חדשות, שאין ספק שישארו גם לאחר סיום הלימודים."

 

חזרה לעמוד תואר ראשון בלימודי משפטים LL.B במרכז האקדמי כרמל 

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי כרמל

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה 03-5311888

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

המרכז האקדמי כרמל בחיפה מציע מגוון תוכניות לימודי תואר ראשון: LL.B במשפטים, BA במנהל עסקים, חשבונאות, משאבי אנוש, שיווק ופרסום ועוד. רכשו תואר ראשון אקדמי באווירה מקצועית ונעימה.