שם פרטי:

שם משפחה:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

פנייתך התקבלה בהצלחה, נציג מטעמינו יצור איתך קשר בהקדם, תודה !
פנייתך התקבלה בהצלחה, נציג מטעמינו יצור איתך קשר בהקדם, תודה !

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

פרטי:

משפחה:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

פנייתך התקבלה בהצלחה, נציג מטעמינו יצור איתך קשר בהקדם, תודה !

דבר הדיקאן

בית הספר למינהל עסקים של המרכז האקדמי כרמל הוא גורם חדש וחדשני במפה האקדמית של ישראל, ובמיוחד בזו של צפון הארץ. בית הספר מתמקד בגישה יישומית של מקצועות ושל תחומי הלימוד השונים של מינהל העסקים, תוך שילוב לימודים אקדמאיים הנשענים על תורות כלכליות ותורות מתחומים קרובים של מדעי החברה ביישומים של תכנים לימודיים אלה. בית הספר מכשיר את בוגריו למילוי תפקידים בתחומים השונים של ניהול עסקים, תוך הקניית ידע וכלים ניהוליים שירכשו הלומדים במהלך שנות לימודיהם במרכז האקדמי כרמל.

 

תכניות הלימודים בבית הספר למינהל עסקים מוכוונות לעולם העבודה תוך שימת דגש על הפן המקצועי-יישומי של תחומי הלימוד השונים. הלימודים בבית הספר מאורגנים באופן המאפשר לשלב לימודים עם עבודה בתחומים שונים. בית הספר מכשיר את בוגריו להכיר מערכות וארגונים, דרכי עבודתם ומרכיב התפקידים בארגונים אלה.

 

לימודי מינהל עסקים כוללים מספר קורסי ליבה המקנים ידע בתחומים מגוונים. התכנית נבנתה כמענה לצורך הגובר של ארגונים להשיג יתרון תחרותי דרך העסקת עובדים מיומנים בעלי ידע והבנה רחבה של תחומי הניהול השונים. בתכנית הלימודים מוצגת תשתית הידע בתחום הניהול הכללי, השיווק, ניהול המשאב האנושי, ניהול מערכות מידע חשבונאות וניהול פיננסי של חברות ותאגידים, והיא תעניק לבוגריה בסיס לקידום ופיתוח קריירה ניהולית בארגונים השונים.

 

בתכנית קיימות ארבע התמחויות: מימון ובנקאות, שיווק ופרסום, ניהול משאבי אנוש וחשבונאות.   התלמידים יוכלו לבחור את תחום ההתמחות המעניין אותם ולהעמיק את הידע והמיומנות בתחום הרצוי להם.

בית הספר למינהל עסקים משלב סגל הוראה מצטיין הן בתחום האקדמי המחקרי והן בתחום העשייה. שילוב זה מבטיח לימודים בעלי עניין המחוברים במידה רבה לסביבה העסקית. הסגל הניהולי של בית הספר יפעל תוך מודעות למתן שירות איכותי. הלימודים בבית הספר יהיו חווייתיים וייחודיים.

 

אני מזמין אותך, הסטודנט, ואותך, הסטודנטית, ליטול חלק בחוויות הלימוד בבית הספר למינהל עסקים של המרכז האקדמי כרמל בחיפה.

בברכה,
פרופ' יוסי יגיל
דיקאן בית הספר למינהל עסקים

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי כרמל

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה 03-5311888

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

המרכז האקדמי כרמל בחיפה מציע מגוון תוכניות לימודי תואר ראשון: LL.B במשפטים, BA במנהל עסקים, חשבונאות, משאבי אנוש, שיווק ופרסום ועוד. רכשו תואר ראשון אקדמי באווירה מקצועית ונעימה.