שם פרטי:

שם משפחה:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

פנייתך התקבלה בהצלחה, נציג מטעמינו יצור איתך קשר בהקדם, תודה !
פנייתך התקבלה בהצלחה, נציג מטעמינו יצור איתך קשר בהקדם, תודה !

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

פרטי:

משפחה:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

פנייתך התקבלה בהצלחה, נציג מטעמינו יצור איתך קשר בהקדם, תודה !

התמחות ניהול משאבי אנוש

דף הבית >> תואר ראשון במנהל עסקים >> התמחות ניהול משאבי אנוש

לימודי משאבי אנוש

מטרת התמחות ניהול משאבי אנוש היא להקנות את הידע הרלוונטי למנהלי עסקים מבחינת התנהלות הארגון ותוך התמקדות בהון האנושי. לימודים אלו פונים אל המעוניינים לרכוש מקצוע בתחום ניהול משאבי האנוש ואל מנהלים ותיקים המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם בתחום זה.

על תוכנית התמחות ניהול משאבי אנוש

התמחות ניהול משאבי אנוש כוללת שני שלבים:

בשלב הראשון, ירכשו הסטודנטים את הידע התיאורטי הרלוונטי על מערכת ניהול משאבי אנוש ותפקידיה של מערכת מסוג זה בארגון. לצד ידע זה, ייחשפו הסטודנטים למושגי היסוד והליבה של עולם מנהל העסקים והתנהלותם של ארגונים. הסטודנטים ייחשפו לקשת ההתנהגויות השונות של המשאב האנושי בארגונים, כמו גם ירכשו כלים להתמודדות מנהלתית עם המאווים והצרכים של העובדים בארגון ויילמדו כיצד יש לגבש עמדה ניהולית תוך כדי התייחסות לכלל המרכיבים בארגון.

בשלב השני, לאחר רכישת הידע התיאורטי הבסיסי הדרוש על מנת להבין את המשאב האנושי בארגון, יתמקדו הסטודנטים בלמידה והעמקה של תאוריות ופרקטיקות שונות של התמודדות עם המשאב האנושי לצד דאגה לצרכי הארגון; הנעת עובדים, העלאת מוטיבציה ויכולת אבחון והתמודדות עם סיטואציות שונות בכל הנוגע למשאב האנושי.

בוגרי התמחות לימודי משאבי אנוש במנהל עסקים יוכלו להשתלב בעולם העסקי כמנהלי משאבי אנוש מובילים המסוגלים לדאוג למשאב האנוש מחד, תוך כדי מיקסום וייעול של רווחי החברה.

תואר ברמה בינלאומית בחיפה

המרכז האקדמי כרמל הינו מוסד המאפשר לתלמידיו לרכוש השכלה גבוהה על פי הסטנדרטים המאופיינים באוניברסיטאות הפרטיות המובילות בעולם, מבלי לעזוב את הארץ. המרכז האקדמי כרמל שואף למצוינות אקדמית ולהבאת הסטודנט למיצוי יכולותיו.

 

בחזרה לעמוד לימודי תואר ראשון במנהל עסקים במרכז האקדמי כרמל

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי כרמל

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה 03-5311888

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

המרכז האקדמי כרמל בחיפה מציע מגוון תוכניות לימודי תואר ראשון: LL.B במשפטים, BA במנהל עסקים, חשבונאות, משאבי אנוש, שיווק ופרסום ועוד. רכשו תואר ראשון אקדמי באווירה מקצועית ונעימה.