שם פרטי:

שם משפחה:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

פנייתך התקבלה בהצלחה, נציג מטעמינו יצור איתך קשר בהקדם, תודה !
פנייתך התקבלה בהצלחה, נציג מטעמינו יצור איתך קשר בהקדם, תודה !

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

פרטי:

משפחה:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

פנייתך התקבלה בהצלחה, נציג מטעמינו יצור איתך קשר בהקדם, תודה !

התמחות חשבונאות

לימודי חשבונאות

בשנים האחרונות, עם הגידול במורכבות השווקים והכלים הפיננסים, ניכרת מגמה של ביקוש הולך וגובר למקצוע רואה החשבון. הן כמבקר חיצוני על פי חוק המבצע ביקורת על דוחות כספיים ומחווה דעה על נאותות הדיווח הכספי והן באין ספור תפקידי מפתח במשק הפרטי והציבורי כמנהלי כספים, חשבים, גזברים, בנקאים, מנהלי תקציב, כלכלנים, יועצים פיננסיים ועסקיים, יועצי מס, כונסי נכסים, מעריכי שווי ומנהלים בכירים.

בראיה זו נבנתה תוכנית הלימודים במסלול ההתמחות בחשבונאות להכשיר את בוגריה לקבלת תואר רואה חשבון מוסמך ולהעניק לסטודנטים ידע רחב ועדכני במגוון התחומים הנדרשים למקצוע ראיית החשבון. התוכנית משלבת נושאי לימודי בתחום החשבונאות הפיננסית והניהולית, כלכלה, ביקורת, מיסוי, מימון, משפט, ניהול פיננסי, יזמות עסקית, סטטיסטיקה, חקר ביצועים,  התנהגות ארגונית, שיווק, מערכות מידע וטכנולוגיה.

לימודי חשבונאות כחלק מהתמחות התואר במנהל עסקים נפרסת על פני 8 סמסטרים בשלוש שנים ומעניקה לבוגריה תואר ראשון (B.A.) במנהל עסקים עם ההתמחות בחשבונאות . כמו כן, מועצת רואי החשבון אישרה לסטודנטים של מרכז אקדמי כרמל שיסיימו את לימודיהם לקראת התואר בוגר (B.A.) במנהל עסקים עם ההתמחות בחשבונאות פטור מ- 10 מתוך 15  הבחינות של מועצת רואי חשבון בישראל. (בדומה ליתר האוניברסיטאות בישראל).

סגל מרצים לימודי מנהל עסקים במסלול חשבונאות

המרכז האקדמי כרמל בחר בקפידה סגל מרצים מוביל המשלב מוניטין אקדמי רב שנים עם נסיון מעשי מרשים. התמיכה של הסגל האקדמי תאפשר לסטודנט לפתח את יכולותיו האינטלקטואליות ולרכוש מיומנויות אקדמיות.

 

חזרה לעמוד תואר ראשון במנהל עסקים במרכז האקדמי כרמל

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי כרמל

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה 03-5311888

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

המרכז האקדמי כרמל בחיפה מציע מגוון תוכניות לימודי תואר ראשון: LL.B במשפטים, BA במנהל עסקים, חשבונאות, משאבי אנוש, שיווק ופרסום ועוד. רכשו תואר ראשון אקדמי באווירה מקצועית ונעימה.