שם פרטי:

שם משפחה:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

פנייתך התקבלה בהצלחה, נציג מטעמינו יצור איתך קשר בהקדם, תודה !
פנייתך התקבלה בהצלחה, נציג מטעמינו יצור איתך קשר בהקדם, תודה !

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

פרטי:

משפחה:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

פנייתך התקבלה בהצלחה, נציג מטעמינו יצור איתך קשר בהקדם, תודה !

סטודנטים מספרים

 

סטודנטים מספרים - תואר ראשון במנהל עסקים

 

שלומית רום, סטודנטית למנהל עסקים

מדוע בחרת ללמוד מנהל עסקים ולמה במרכז האקדמי כרמל?
תואר במנהל עסקים שמתמחה בשיווק ופרסום יכול לתרום לי מידע רב וכלים פרקטיים על ההתנהלות העסקית שלי, בייחוד בעסק המשפחתי בו אני מכוונת את עצמי להיות דור המשך שלו.
על המרכז שמעתי מחברה טובה שנרשמה גם. מלבד המרכז האקדמי כרמל אין אפשרות ללמוד תואר מלא במנהל עסקים באזור חיפה והצפון ולכן החלטתי להירשם ולהתחיל ללמוד.

במה את עוסקת ואיך את משלבת את הלימודים בחיי היומיום?
אני עובדת בארגון "דיאנה רום" שמתמחה בטיפולים קוסמטיים מתקדמים, הארגון קיים למעלה מ17 שנים ואני, אמי ואחותי מנהלות אותו. מאחר ואני יכולה לנהל את זמני, יש באפשרותי לשלב את העבודה עם הלימודים בהצלחה רבה. אין ספק שהעבודה שאני עובדת בעסק משפחתי תורמת להצלחה בכך.

האם את מיישמת את מה שאת לומדת בחייך המקצועיים? כיצד?
כיום ישנם היבטים רבים בהם אני מתמקצעת יותר מבעבר עקב הלימודים במרכז- שיווק יעיל יותר, פרסום, שימור לקוחות, קריאה והבנה של דוחות כספיים וכו.

מה ההתרשמות שלך מהמרכז האקדמי כרמל?
המקום רווי בסטודנטים בצעירים, ישנה אווירה דינמית ושמחה, כיף לבוא ללימודים!

טלי דוהן, סטודנטית למנהל עסקים

איך שמעת על המרכז האקדמי כרמל ומדוע החלטת ללמוד בו?
על המרכז האקדמי כרמל  שמעתי דרך פרסומים בעיתון. בהתחלה התלבטתי בין לימודים בנתניה ללימודים בחיפה וההורים שיכנעו אותי שכדאי לי ללמוד קרוב לבית, שיהיה לי יותר קל לשלב עבודה ביחד עם לימודים.

מדוע בחרת ללמוד מנהל עסקים בהתמחות שיווק ופרסום?
התלבטתי בין לימודים משפטים ללימודים מנהל עסקים ולבסוף החלטתי שלימודי מנהל עסקים בהתמחות שיווק ופרסום יתרום לי יותר ביום- יום להתנהל נכון יותר עם העסק המשפחתי שכבר קיים ואני רוצה להיות דור ההמשך שלו.

במה את עוסקת ואיך את משלבת את הלימודים בחיי היומיום?
אני עובדת בסוכנות לביטוח-דוהן, העסק היינו עסק משפחתי שקיים כבר מעל 30 שנה. אני לומדת את העבודה בשילוב עם הלימודים ולאחר סיום התואר אלך ללמוד את לימודי הביטוח. אני מאמינה שהלימודי מנהל עסקים יחד עם הלימודי ביטוח שאלמד יעזרו לי מאוד להרחיב עוד יותר את הסוכנות.

האם את מיישמת את מה שאתה לומדת בחייך המקצועיים? כיצד?
ישנם המון דברים שלמדתי במהלך הלימודים שאני מביאה אותם לניהול העסק בצורה נכונה. הלימודים עוזרים לי מאוד בניהול העסק בצורה טובה יותר, במצבי לחץ, שימור לקוחות וכו'. אני מאמינה שלאחר לימודיי הכלים שאני אקבל יתרמו לי עוד יותר לפתח את העסק, לפרסם בצורה טובה ונכונה, לדעת איך מתמודדים עם מתחרים נוספים בשוק ולגרום ללקוחות להיות נאמנים אל הסוכנות.

מה דעתך על האווירה במרכז האקדמי כרמל?
אני מאוד נהנת מהלימודים במרכז האקדמי כרמל, האווירה היא ביתית, כל תלמיד מקבל יחס חם, לרוב כל בעיה שקיימת נפתרת במהירות. המרצים הם מהרמה הטובה ביותר,מעבירים את החומר בצורה מעניינת וברורה.

פארי אמר, סטודנט למנהל עסקים

"מאז תקופת התיכון עסקתי בשיווק, כיום כאיש עסקים אני נחוש להכיר את כל ההיבטים הניהוליים של עסק ולכן בחרתי ללמוד מנהל עסקים כי ידעתי שתחום לימוד זה ייתן לי ידע ואת הכלים הדרושים לי.
בחרתי ללמוד במרכז אקדמי כרמל משום שהוא ענה לצרכים שלי. החדשנות של המקום, האווירה הצעירה, התקשורת הטובה בין הסטודנטים למרצים משכה אותי.
אני רואה במרכז אקדמי כרמל מוסד אקדמי מוביל אשר מספק לסטודנט בעל שאיפות ומטרות
מקפצה חברתית ומקצועית."

אביב ברגר, סטודנט למנהל עסקים

מדוע החלטת ללמוד במרכז האקדמי כרמל?
"יש כמה סיבות, אחת מהן היא הקשר החזק שיש לי לעיר חיפה. נולדתי בעיר והתחנכתי בה לכן היה טבעי מבחנתי ללכת ללמוד במרכז אקדמי כרמל ולקחת חלק בהתפתחות העיר. סיבה נוספת היא שחשוב לי ללמוד מהטובים ביותר ובבדיקה שעשיתי גיליתי שבמרכז האקדמי כרמל צוות מרצים מהשורה הראשונה."

מדוע החלטת ללמוד מנהל עסקים?
"החלטתי ללמוד מנהל עסקים  בהתמחות בשיווק בכדי לרכוש את הכלים והבסיס הניהולי-שיווקי שיסייעו לקידום המקצועי והאישי שלי.כבר עכשיו ,במהלך התואר , תורמים לי הלימודים ברמה המקצועית. כמנהל מסעדה אני מתמודד כל יום עם אתגרים רבים - ארגון עסק, מצבי לחץ, ספקים, עובדים, לקוחות ועוד. הלימודים רלוונטיים מאוד לתחום ומעשירים את הידע שלי בהתמודדות עם מצבים מחיי היום יום.
    
כיצד אתה משתלב בחיי הקמפוס ומהן הציפיות שלך ?
"לדעתי המרכז האקדמי כרמל מתפתח להיות מוסד אקדמי מוביל בצפון בעיקר בתחו המנהל עסקים ומשפטים. נחשפתי לסטודנטים מאד איכותיים ומעניינים ואני מאמין שנוכל להעביר יחד את הסמסטרים באווירה חמה וביתית."

אלירן שטרית, סטודנט למנהל עסקים

"היה לי ברור שאני אלמד מנהל עסקים, כיוון שהתחום עניין אותי. החלטתי ללמוד מנהל עסקים במרכז כרמל בעיקר בגלל שהלימודים השתלבו לי מצוין עם העבודה. בשאר המקומות שבדקתי על לימודים, המתכונות היו עמוסות יותר, הנסיעות היו רבות יותר וכמעט בלתי אפשרי מבחינתי לשלב עבודה. היה לי חשוב לשמור על מקום העבודה, לפחות בזמן הלימודים, והקרבה של מרכז כרמל למקום העבודה שלי ותוכנית הלימודים המרוכזת מקלים עלי מאוד".

"אני מרוצה מהלימודים ומהמכללה, רוב המרצים שנפגשתי איתם נותנים מעצמם ומזמנם ומשקיעים בסטודנטים. הלימודים מסתדרים לי מצוין עם העבודה, אבל אין ספק שאני קצת עמוס יותר עכשיו..." 

גיא חסלר, סטודנט למנהל עסקים

"החלטתי ללמוד במרכז האקדמי כרמל משתי סיבות עיקריות: תחום הלימוד שעניין אותי הוא מנהל עסקים בהתמחות שיווק ופרסום, התמחות שלא כל מוסד אקדמי מציע. כיוון שאני גר בחיפה, חיפשתי מוסד לימודים שממוקם בצפון.
במרכז האקדמי כרמל התרשמתי לטובה מההתמחות בשיווק ופרסום והמיקום של הקמפוס, בחיפה, הוא יתרון עצום עבורי כיוון שחסכתי לעצמי נסיעות למרחקים ואני יכול להיות בקרבת המשפחה והחברים."

"הלימודים דורשים ממני השקעה, בחלק מהקורסים יותר ובחלק פחות, יש עבודות ומבחנים והלחץ הסטודנטיאלי בהחלט מורגש. למרצים בכרמל רקע מאוד מרשים ומעבירים את החומר בצורה עניינית ורצינית."

 

 לעמוד תואר ראשון במנהל עסקים במרכז האקדמי כרמל


 

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי כרמל

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה 03-5311888

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

המרכז האקדמי כרמל בחיפה מציע מגוון תוכניות לימודי תואר ראשון: LL.B במשפטים, BA במנהל עסקים, חשבונאות, משאבי אנוש, שיווק ופרסום ועוד. רכשו תואר ראשון אקדמי באווירה מקצועית ונעימה.