המרכז לייעוץ והרשמה:

5745*

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

תואר ראשון במשפטים

דף הבית >> תואר ראשון במשפטים

תואר ראשון במשפטים (LL.B) במרכז האקדמי כרמל

לימודי תואר ראשון במשפטים (LL.B) במרכז האקדמי כרמל

תוכנית הלימודים של תואר ראשון במשפטים מורכבת משלושה מכלולים, כאשר כל מכלול מהווה נדבך שונה החיוני להשכלה המשפטית:

1. קורסי ליבה במשפטים - מכלול זה מהווה את הבסיס המהותי של הבנת תחום המשפטים וכולל עשרים וחמישה קורסי חובה המקיפים את כל תחומי המשפט. קורסי חובה אלו מכילים את הידע הראשוני של עולם המשפטים, מתוך מחשבה כי ללא קשר לתחום ההתמחות, הרי שיש להבין את התמונה השלמה של עולם המשפטים; הן בדיני מיסים, דין משפט פלילי, דיני חברות ועוד. השכלה הוליסטית של תחום המשפטים תתרום לבוגרים בהמשך דרכם המקצועית, גם אם אינם מתכוונים לעסוק במקצוע עריכת דין.

2. קורסים בחטיבת מנהל עסקים – במכלול זה ילמדו ארבעה קורסים מעולם מנהל העסקים. קורסים אלו הינם חובה משני טעמים:

א) בעולם המשפט של תקופתנו, קיימת חשיבות ענפה להבנה בעקרונות היסוד של תחומי הכלכלה והמימון. גם אם תחום ההתמחות העיקרי איננו קשור לכלכלה או מימון, הרי שגם בהתחמויות אחרות יש צורך להכיר את דינים אלו, זאת על מנת להבין בשלמות את עולם המשפטים על רבדיו השונים.

ב) הקניית קורסי יסוד אלו פותחת בפני הסטודנטים של המרכז האקדמי כרמל את הדלת להתמחות במנהל עסקים, מסלול  שהביקוש שלו הולך וגדל בקרב בוגרי לימודי משפטים בארץ ובעולם.

3. קורסי בחירה וסמינריונים מגוונים – מכלול זה נלמד לקראת סיום התואר. במכלול זה יבחרו הסטודנטים מתוך מגוון קורסי בחירה את התחומים המעניינים אותו, ובהם יתמקדו ויעמיקו את ידיעותיהם.

שלושת המכלולים הללו, מבטיחים יצירת משפטן מקצועי ומיומן הבקי ביסודות המשפט על כל רבדיו ובעל סקרנות אינטלקטואלית להמשיך ולהתפתח בתחום המשפטים.

 

 • אשכולות למידה - המרכז האקדמי כרמל

  אשכולות למידה

  בכדי להקנות לסטודנטים למשפטים יתרון תחרותי בשוק העבודה, מציע המרכז האקדמי כרמל לבחור קורסים חדשניים ויחודיים ממגוון אשכולות לימוד. 

  קרא עוד >>

 • קליניקות משפטיות

  במהלך לימודי תואר ראשון במשפטים במרכז האקדמי כרמל, סטודנטים מצטיינים יוכלו להשתתף באחת הקליניקות המשפטיות של המרכז ולהתנסות בתחום המשפט באופן מעשי.

  קרא עוד >>

 • מועדון מחשבות

  מועדון מחשבות הוא שת"פ בין המרכז האקדמי כרמל לחברת מחשבות, המובילה בארץ לספרי לימוד משפטיים וקורסי הכנה למבחן הלשכה. המרכז מסבסד  ב- 50% את החברות במועדון.

  קרא עוד >>

 

לקריאה נוספת:


בית הספר למשפטים
בית הספר למשפטים

"האינטרנט הוא כמו מוטציה ההולכת ומתרחבת ומתפשטת". זו המסקנה העיקרית אליה הגיעו באירוע המשפט המבוים אשר התמקד בנושא הטרדות מיניות ברשת, בהובלתם של ד"ר רוני רוזנברג מומחה למשפט פלילי ולדיני חוזים ומרצה בכיר בבית הספר למשפטים, ושרית גולן – שטיינברג, עורכת דין בתחום המשפט הפלילי. 

 

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי כרמל

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה *5745

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

המרכז האקדמי כרמל בחיפה מציע מגוון תוכניות לימודי תואר ראשון: LL.B במשפטים, BA במנהל עסקים, חשבונאות, משאבי אנוש, שיווק ופרסום ועוד. רכשו תואר ראשון אקדמי באווירה מקצועית ונעימה.