שם פרטי:

שם משפחה:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

פנייתך התקבלה בהצלחה, נציג מטעמינו יצור איתך קשר בהקדם, תודה !
פנייתך התקבלה בהצלחה, נציג מטעמינו יצור איתך קשר בהקדם, תודה !

לוח ארועים

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

פרטי:

משפחה:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

פנייתך התקבלה בהצלחה, נציג מטעמינו יצור איתך קשר בהקדם, תודה !

תואר ראשון במנהל עסקים

דף הבית >> תואר ראשון במנהל עסקים

תואר ראשון במנהל עסקים

המרכז האקדמי כרמל הינו המוסד היחיד בצפון המציע מסלולי לימוד לתואר ראשון - BA במנהל עסקים במגוון התמחויות מבוקשות.

 

תוכניות הלימוד בבית הספר נבנו במטרה להכין את הסטודנטים הלומדים לתפקידי ניהול במגזר העסקי והציבורי, ושמות דגש מרכזי על חיבור מתמיד בין עולם האקדמיה לעולם המעשה, וזאת במטרה להקנות לסטודנטים הלומדים ארגז כלים ניהולי שיקנה להם יתרון תחרותי ויסייע להם להשתלב ולהתקדם במהירות בשוק העבודה.

תואר ראשון במנהל עסקים במרכז האקדמי כרמל הינו תואר המוכר על-ידי המועצה להשכלה גבוהה (מל"ג). לימודי מנהל עסקים במרכז האקדמי כרמל שווים לסטנדרטים של האוניברסיטאות של והעסקים המובילים בעולם. בלימודי ה BA תלמידים יכולים לבחור בין התמחויות שונות ביניהם:

איך תבחרו את מסלול ההתמחות שלכם? >>

תואר ברמה בינלאומית בחיפה

המרכז האקדמי כרמל הינו מוסד המאפשר לתלמידיו לרכוש השכלה גבוהה על פי הסטנדרטים המאופיינים באוניברסיטאות הפרטיות המובילות בעולם, מבלי לעזוב את הארץ. המרכז האקדמי כרמל שואף למצוינות אקדמית ולהבאת הסטודנט למיצוי יכולותיו.

תוכניות לימוד יישומיות וחדשניות

תוכניות הלימודים במרכז האקדמי כרמל נבנו מתוך מטרה להכשיר את הסטודנטים לקריירה משגשגת בתחום העיסוק הרלוונטי. מתוך כך, תוכניות הלימוד שמות דגש על עדכניות ומעשיות ומאפשרות לסטודנט לרכוש כלי עבודה ניהוליים במסגרת ההכשרה האקדמית.

סגל מרצים לימודי מנהל עסקים

המרכז האקדמי כרמל בחר בקפידה סגל מרצים מוביל המשלב מוניטין אקדמי רב שנים עם נסיון מעשי מרשים. התמיכה של הסגל האקדמי תאפשר לסטודנט לפתח את יכולותיו האינטלקטואליות ולרכוש מיומנויות אקדמיות.

הרצאות אורח

במהלך לימודי מנהל עסקים ייחשפו הסטודנטים להרצאות של אנשי מפתח במגזר העסקי, במטרה להעשיר את הידע והכלים שרוכשים הסטודנטים במסגרת לימודיהם.

הסטודנט במרכז העשייה

המרכז האקדמי כרמל מחויב לרמת השירות הגבוהה ביותר. מחויבות זו באה לידי ביטוי בקמפוס המבטיח תנאי לימוד ברמה גבוהה, מתן שירות אישי וטיפול בבעיות מינהליות של הסטודנטים וליווי צמוד של סגל המרצים.

אפשרות לשילוב עבודה ולימודים

מסלולי הלימוד מותאמים לצורכיהם המגוונים של הסטודנטים. תוכל לבחור בין מתכונת לימודים בשעות הבוקר או הערב, המותאמת לאנשים עובדים.

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי כרמל

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה 03-5311888

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

המרכז האקדמי כרמל בחיפה מציע מגוון תוכניות לימודי תואר ראשון: LL.B במשפטים, BA במנהל עסקים, חשבונאות, משאבי אנוש, שיווק ופרסום ועוד. רכשו תואר ראשון אקדמי באווירה מקצועית ונעימה.