המרכז לייעוץ והרשמה:

5745*

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

דבר הנשיא

דף הבית >> אודות >> דבר הנשיא

פרופסור יגיל יוסי - נשיא המרכז האקדמי כרמל

המרכז האקדמי כרמל הוא מוסד להשכלה גבוהה אשר על דגלו חרוטה מצוינות אקדמית כמטרה מרכזית. המרכז שם לו כמטרה להרחיב נגישות להשכלה גבוהה לאוכלוסייה המתגוררת בצפון הארץ.

המרכז שם דגש על מיצוי המשאב האנושי ועל פיתוח והעצמה של הפוטנציאל האישי של כל סטודנט.
המרכז מכשיר את העתודה של נושאי המקצועות הנדרשים לשוק העבודה הישראלי. בוגרי המרכז יהוו את המנהיגות המקצועית העתידית של צפון הארץ בפרט ושל החברה בישראל בכלל.

המרכז האקדמי כרמל שם לו למטרה להקנות לבוגריו השכלה מגוונת ומרחיבת אופקים בתחומי דעת שונים, ולהקנות ערכים חברתיים, לאומיים ואישיים. בכך יתרום המרכז להבטחת אזרחות טובה אשר תתרום לאדם, למשפחתו, לחברה ולמדינה.
סגל המרצים הוא בעל מוניטין בינלאומי, ומבטיח להקנות את הידע העדכני ביותר ברמה אקדמית גבוהה עם דגש על יישום הידע לשפת המעשה.

המרכז האקדמי כרמל מהווה את היסוד ל"קמפוס הנמל" בחיפה, שהפך לפרויקט עירוני מרכזי לשיקום העיר חיפה. המרכז פועל בקמפוס עירוני כמקובל במדינות רבות בעולם. כך מתפתח מרכז לשיקום העיר התחתית מבחינה חברתית, כלכלית ואזרחית, עם הימצאות הסטודנטים לאורך כל שעות היום.
אנו רואים בסטודנטים שלנו את מוקד העשייה ונשקיע בכל סטודנט את המיטב כדי שיוכל להגשים את הפוטנציאל הטמון בו.

אני תקווה כי המרכז האקדמי כרמל יטביע את חותמו על הסביבה ויהווה "בית ועד לחכמים" אשר יכשיר את הדור הבא של המנהיגות בחברה הישראלית.

בברכה,
פרופ' יוסי יגיל
נשיא המרכז האקדמי כרמל

 

חזרה לאודות המרכז האקדמי כרמל

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי כרמל

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה *5745

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

המרכז האקדמי כרמל בחיפה מציע מגוון תוכניות לימודי תואר ראשון: LL.B במשפטים, BA במנהל עסקים, חשבונאות, משאבי אנוש, שיווק ופרסום ועוד. רכשו תואר ראשון אקדמי באווירה מקצועית ונעימה.