שם פרטי:

שם משפחה:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

פנייתך התקבלה בהצלחה, נציג מטעמינו יצור איתך קשר בהקדם, תודה !
פנייתך התקבלה בהצלחה, נציג מטעמינו יצור איתך קשר בהקדם, תודה !

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

פרטי:

משפחה:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

פנייתך התקבלה בהצלחה, נציג מטעמינו יצור איתך קשר בהקדם, תודה !

אודות

דף הבית >> אודות

המרכז האקדמי כרמל בחיפהאודות המרכז האקדמי כרמל

המרכז האקדמי כרמל הינו מוסד המאפשר לתלמידיו לרכוש השכלה גבוהה על פי הסטנדרטים המאופיינים באוניברסיטאות הפרטיות המובילות בעולם.
תוכניות הלימודים במרכז האקדמי כרמל נבנו מתוך מטרה להכשיר את הסטודנטים לקריירה משגשגת בתחום העיסוק הרלוונטי. הן עדכניות ומעשיות ומאפשרות לסטודנט לרכוש כלי עבודה ניהוליים במסגרת ההכשרה האקדמית. מתכונות הלימודים מותאמות לצורכיהם המגוונים של הסטודנטים.

סגל המרצים נבחר בקפידה ומשלב מוניטין אקדמי רב שנים עם נסיון מעשי מרשים. התמיכה של הסגל האקדמי תאפשר לסטודנט לפתח את יכולותיו האינטלקטואליות ולרכוש מיומנויות אקדמיות.

במרכז האקדמי כרמל לימודי תואר ראשון בתחומים:

תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחויות:

תוכניות הלימוד פורשות בפני הסטודנט את אבני היסוד של הניהול העסקי. מתכונת הלימודים דוגלת בתוכניות יישומיות המציגות את המודלים והתיאוריות המתקדמים ביותר מחד, ואת אופן יישומם בסביבה הארגונית מאידך, מהווה בסיס לקידום ופיתוח קריירה ניהולית.

LL.B תואר ראשון במשפטים

תוכנית הלימודי לתואר ראשון במשפטים מקנה לסטודנטים מיומנויות מקצועיות עם השכלה משפטית-אקדמית רחבה. תוכנית הלימודים תפתח בסטודנט חשיבה משפטית עצמאית, שיקול דעת רציונאלי, יכולת להעריך סיכויים, לבחור ולהחליט. 
 
המרכז האקדמי כרמל רואה בסטודנט את מוקד העשייה ושואף להביא את הסטודנט למיצוי היכולות הטמונים בו, על ידי בניית תוכניות לימוד איכותיות, גיוס סגל אקדמי מן השורה הראשונה הדוגל באינטרקציה עם הסטודנטים ותוכניות סיוע ותגבור אקדמי, תנאי לימוד ברמה הגבוהה ביותר ומתן שירות אישי וטיפול בבעיות מנהליות של הסטודנט.

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי כרמל

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה 03-5311888

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

המרכז האקדמי כרמל בחיפה מציע מגוון תוכניות לימודי תואר ראשון: LL.B במשפטים, BA במנהל עסקים, חשבונאות, משאבי אנוש, שיווק ופרסום ועוד. רכשו תואר ראשון אקדמי באווירה מקצועית ונעימה.