המרכז לייעוץ והרשמה:

5745*

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

דבר הדיקאנית

דיקאן בית הספר למשפטים - פרופ' עמוס שפיראדבר דיקאן בי"ס למשפטים

הפילוסוף היווני, סוקרטס, היה פונה לאנשים ברחוב ומטריד אותם בסוגיות פילוסופיות. אפלטון וחבריו כבר למדו את הלקח ממשפטו של סוקרטס. הם הקימו בתי ספר והזמינו אליו את האנשים שרצו ללמוד ולחשוב.[1]

בית הספר למשפטים במרכז האקדמי כרמל הוקם עבור אנשים המעוניינים להכיר את עולם המשפט ולחשוב עליו באופן ביקורתי. עולם המשפט הוא חלק בלתי נפרד מהתנהלותנו היומיומית. הוא משפיע עליו ומושפע ממנו. הוא רווי במושגים הייחודיים לו.

בבית הספר למשפטים תיחשפו לא רק לעולם המשפט אלא גם לחוויה של לימוד אקדמי. לימודי משפטים אינם רק הקניית ידע מקצועי. לימוד אקדמי פירושו השכלה כללית וחשיבה ביקורתית. העזו לדעת -  Sapere aude– תמצת הפילוסוף עמנואל קאנט את טיבה של ההשכלה. בבית הספר למשפטים תוכלו להשתתף בקליניקות מעשיות תוססות, המשלבות תיאוריה, פרקטיקה, ערכים ועזרה לזולת. במהלך הלימודים העיוניים והמעשיים תיחשפו לדילמות הנוגעות להתנגשות בין החוק לבין הצדק, בין רחמים לבין צדק ובין האמת העובדתית לבין האמת המשפטית. תיחשפו גם ללימודים אינטרדיסציפלינריים בתחומים שונים כמו  פילוסופיה, כלכלה, פסיכולוגיה וספרות.  

אני מאחלת לכולכם חווית לימודים מעשירה ויכולת לשלב באופן מיטבי ידע משפטי, חשיבה ביקורתית, רגישות לזולת וחתירה לצדק.

פרופ' רינת קיטאי סנג'רו

דיקנית בית הספר למשפטים[1]יוחנן גליקר "עלייתה של הפילוסופיה היוונית" 87 (משרד הביטחון, 1982).


חזרה לעמוד תואר ראשון בלימודי משפטים LL.B במרכז האקדמי כרמל 

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי כרמל

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה *5745

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

המרכז האקדמי כרמל בחיפה מציע מגוון תוכניות לימודי תואר ראשון: LL.B במשפטים, BA במנהל עסקים, חשבונאות, משאבי אנוש, שיווק ופרסום ועוד. רכשו תואר ראשון אקדמי באווירה מקצועית ונעימה.